Licensed to University of Oregon       HY-TEK's Meet Manager 4/17/2013 04:44 PM
                    OREGON RELAYS - 4/19/2013 to 4/20/2013                     
                                 Hayward Field                                 
                               Performance List                                
 
Event 1  Men 100 Meter Dash Dual
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Arthur Delaney                SO Oregon                      
  2  Akheem Gauntlett              SR Arkansas                    
  3  Jarrion Lawson                FR Arkansas                    
  4  Dior Mathis                   JR Oregon                      
  5  Marek Niit                    SR Arkansas                    
  6  De'Anthony Thomas             SO Oregon                      
 
Event 2  Men 200 Meter Dash Dual
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Mike Berry                    JR Oregon                      
  2  Arthur Delaney                SO Oregon                      
  3  Akheem Gauntlett              SR Arkansas                    
  4  B.J. Kelley                   SO Oregon                      
  5  Marek Niit                    SR Arkansas                    
 
Event 3  Men 400 Meter Dash Dual
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Kevin Anding                  SR Oregon                      
  2  Mike Berry                    JR Oregon                      
  3  Neil Braddy                   JR Arkansas                    
  4  Jack Galpin                   FR Oregon                      
  5  Anton Kokorin                 SR Arkansas                    
  6  Chris Stubbs                  SR Oregon                      
  7  David Wren                    FR Arkansas                    
 
Event 4  Men 800 Meter Run Dual
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Drew Butler                   JR Arkansas                    
  2  Elijah Greer                  SR Oregon                      
  3  Boru Guyota                   JR Oregon                      
  4  Russell Hornsby               SO Oregon                      
  5  Leoman Momoh                  SR Arkansas                    
  6  Andrew Pisechko               FR Arkansas                    
  7  Tomas Squella                 FR Arkansas                    
  8  Ryan Thomas                   FR Arkansas                    
 
Event 5  Men 1500 Meter Run Dual
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Kemoy Campbell                JR Arkansas                    
  2  Jeramy Elkaim                 FR Oregon                      
  3  Mac Fleet                     JR Oregon                      
  4  Anthony Lieghio               SR Arkansas                    
  5  Matt Miner                    SR Oregon                      
  6  Patrick Rono                  SO Arkansas                    
  7  Patrick Todd                  SR Oregon                      
 
Event 7  Men 110 Meter Hurdles Dual
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Johnathan Cabral              SO Oregon                      
  2  Caleb Cross                   SR Arkansas                    
  3  Trevor Ferguson               SO Oregon                      
  4  Dakotah Keys                  SO Oregon                      
  5  Matt Kirbos                   SR Arkansas                    
  6  Kevin Lazas                   JR Arkansas                    
  7  Julius Sommer                 FR Arkansas                    
 
Event 8  Men 400 Meter Hurdles Dual
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Johnathan Cabral              SO Oregon                      
  2  Caleb Cross                   SR Arkansas                    
  3  Nathanael Franks              SO Arkansas                    
 
Event 9  Men 3000 Meter Steeplechase Dual
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Chris Brewer                  FR Oregon                      
  2  David Flynn                   SR Arkansas                    
  3  Stanley Kebenei               SO Arkansas                    
  4  Cole Watson                   JR Oregon                      
 
Event 10  Men 4x100 Meter Relay Dual
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Arkansas                                                     
     1) Caleb Cross SR                  2) Jarrion Lawson FR              
     3) Akheem Gauntlett SR             4) Marek Niit SR                  
  2  Oregon                                                       
     1) Dior Mathis JR                  2) Arthur Delaney SO              
     3) B.J. Kelley SO                  4) De'Anthony Thomas SO           
 
Event 11  Men 4x400 Meter Relay Dual
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Arkansas                                                     
     1) Marek Niit SR                   2) Neil Braddy JR                 
     3) Anton Kokorin SR                4) Akheem Gauntlett SR            
  2  Oregon                                                       
     1) Kevin Anding SR                 2) Arthur Delaney SO              
     3) Jack Galpin FR                  4) Mike Berry JR                  
  3  Oregon  'B'                                                  
     1) Johnathan Cabral SO             2) Dakotah Keys SO                
     3) Blake Kemp FR                   4) Chris Stubbs SR                
 
Event 12  Men High Jump Dual
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Brede Ellingsen               SR Arkansas                    
  2  Dwayne Golbek                 SR Arkansas                    
  3  Noah Kittelson                JR Arkansas                    
  4  Bradley Laubacher             FR Oregon                      
  5  Anthony May                   JR Arkansas                    
 
Event 13  Men Pole Vault Dual
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Matt Hidalgo                  FR Oregon                      
  2  Andrew Irwin                  SO Arkansas                    
  3  Dakotah Keys                  SO Oregon                      
  4  Kevin Lazas                   JR Arkansas                    
  5  Austin Ouderkirk              SR Oregon                      
  6  Julius Sommer                 FR Arkansas                    
 
Event 14  Men Long Jump Dual
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Tarik Batchelor               SR Arkansas                    
  2  Trevor Ferguson               SO Oregon                      
  3  Raymond Higgs                 JR Arkansas                    
  4  Jarrion Lawson                FR Arkansas                    
 
Event 15  Men Triple Jump Dual
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Tarik Batchelor               SR Arkansas                    
  2  Trevor Ferguson               SO Oregon                      
  3  Raymond Higgs                 JR Arkansas                    
  4  Caleb Kruse                   JR Oregon                      
  5  Jarrion Lawson                FR Arkansas                    
  6  Anthony May                   JR Arkansas                    
  7  Tyler Pinkney                 SR Oregon                      
 
Event 19  Men Shot Put Dual
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Sam Crouser                   SO Oregon                      
  2  Ryan Hunter-Simms             FR Oregon                      
  3  Kevin Lazas                   JR Arkansas                    
  4  Ron Perkins                   SO Oregon                      
  5  Devin Randall                 FR Arkansas                    
 
Event 16  Men Discus Throw Dual
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Sam Crouser                   SO Oregon                      
  2  Nathanael Franks              SO Arkansas                    
  3  Ryan Hunter-Simms             FR Oregon                      
  4  Devin Randall                 FR Arkansas                    
 
Event 18  Men Javelin Throw Dual
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Sam Crouser                   SO Oregon                      
  2  Nathanael Franks              SO Arkansas                    
  3  Pete Miroke                   JR Arkansas                    
  4  Ethan Powell                  JR Oregon                      
  5  Julius Sommer                 FR Arkansas                    
  6  Jeff Woods                    SR Arkansas